Nestihli jste navštívít některý z našich večerů? Dozvěděli jste o nás až teď a chtěli byste vědět,
jak večery Medicíny pro lidi probíhají? Můžete vše shlédnout ze záznamů. Po programech následovala vždy debata, která vzhledem k zachování příjemného prostředí volnosti konverzace nebyla zaznamenávaná.
Některé přednášky jak to tak bývá, když se s elektronikou setkají medici, doprovázely drobné technické obtíže, za případné nedostatky v záznamech se omlouváme.

David a Veronika,
tým MPL

St 11.4. 2018 - ONEMOCNĚNÍ SRDCE A CÉV I

Po 16.4. 2018 - ONEMOCNĚNÍ SRDCE A CÉV II

Po 23.4. 2018 - ONEMOCNĚNÍ SRDCE A CÉV III

Co je to ateroskleróza nebo infarkt? Jak poznat mrtvici a co v tomto připadě dělat? Jaké bývají příznaky srdečního selhávání? Jak proti onemocněním srdce a cév bojovat? Funkce oběhového systému lidského těla. Taková byla témata bloku o onemocněních srdce a cév. Pokud jste naše večery nestihli, můžete si jejich záznam pustit na našem webu. 

prvni pomoc

St 30.5. 2018 - NÁCVIK PRVNÍ POMOCI

Nácvik první pomoci byl vedený jako workshop. Co to znamená? První pomoc se jednoduše nedá předat dále bez praktické zkušenosti a tak jsme pro Vás připravili praktické školení první pomoci, kde si každý mohl sám vyzkoušet některé prvky a postupy první pomoci v různých situacích. Pevně věříme, že pokud se nyní kolem našich návštěvníků něco semele, nepropadnou panice a budou přesně vědět, jak postupovat. Aby nedošlo k narušení interaktivní formy večera, nebyl záznam proveden. Pokud byste ve svém okolí měli o výuku první pomoci zájem, kontaktujte nás přes kontaktní formulář.

medicina pro lidi nadory

St 2.5. 2018 - NÁDOROVÁ ONEMOCNĚNÍ I

St 9.5. 2018 - NÁDOROVÁ ONEMOCNĚNÍ II

St 16.5. 2018 - NÁDOROVÁ ONEMOCNĚNÍ III

Co je rakovina a jak vlastně vzniká? Můžeme jí předcházet nebo vzniká vždy jen náhodně? Univerzální lék na rakovinu. O těchto tématech jsme mluvili v rámci bloku o nádorových onemocněních. Pokud jste naše večery nestihli, můžete si je pustit v záznamu.

St 6.6. 2018 - CUKROVKA I

St 13.6. 2018 - CUKROVKA II

Dostanu cukrovku jen když budu jíst sladké? Co dělat když už cukrovku mám? Lze cukrovku vyléčit? Co mi při cukrovce hrozí? Je cukrovka jen o genech? O těchto a dalších tématech pojednával blok o cukrovce. Záznamy žel nejsou zatím k dispozici, v budoucnu je však plánujeme přidat.

VŠEM, KTEŘÍ NAŠE VEČERY NAVŠTÍVILI SI DOVOLUJEME PODĚKOVAT
DOUFÁME, ŽE JSME VÁM POMOHLI LÉPE UTŘIDIT INFORMACE O LIDSKÉM ZDRAVÍ,
TŘEBA VÁM V NĚČEM PORADILI A PŘEDEVŠÍM DOUFÁME,
ŽE JSTE SE NA NAŠICH VEČERECH S NÁMI BAVILI!

adresa prednasek

Všechny přednášky i workshopy probíhaly vždy od 18:00 ve společenském centru Bethany na adrese:

Za Brumlovkou 1519/4. Bližší informace o místě můžete najít na mapce vpravo nebo na stránkách společenského centra http://www.spolecenskecentrum.cz/

Těšíme se na Vaši návštěvu,                                                Tým Medicína pro lidi

 

 

Close Menu