St 11.4. 18:00 - ONEMOCNĚNÍ SRDCE A CÉV I

Po 16.4. 18:00 - ONEMOCNĚNÍ SRDCE A CÉV II

Po 23.4. 18:00 - ONEMOCNĚNÍ SRDCE A CÉV III

Co je to ateroskleróza nebo infarkt? Jak poznat mrtvici a co v tomto připadě dělat? Jaké bývají příznaky srdečního selhávání? Jak proti onemocněním srdce a cév bojovat? Funkce oběhového systému lidského těla. Na tato a další témata bychom Vás rádi pozvali v rámci přednášek "Onemocnění srdce a cév I,II,III" 

prvni pomoc

St 30.5. 18:00 - NÁCVIK PRVNÍ POMOCI

Toto je náš zcela první workshop. Co to znamená? První pomoc se jednoduše nedá předat dále bez praktické zkušenosti a tak jsme pro Vás připravili praktické školení první pomoci, kde si budete moci sami vyzkoušet některé prvky a postupy první pomoci v různých situacích. Když se pak ve vašem okolí něco semele, budete už přesně vědět, co dělat.

medicina pro lidi nadory

St 2.5. 18:00 - NÁDOROVÁ ONEMOCNĚNÍ I

St 9.5. 18:00 - NÁDOROVÁ ONEMOCNĚNÍ II

St 16.5. 18:00 - NÁDOROVÁ ONEMOCNĚNÍ III

St 23.5. 18:00 - NÁDOROVÁ ONEMOCNĚNÍ IV
- RAKOVINA PRSU A JEJÍ PREVENCE

Co je rakovina a jak vlastně vzniká? Můžeme jí předcházet nebo vzniká vždy jen náhodně? Univerzální lék na rakovinu. Na tato a další témata bychom Vás rádi pozvali v rámci přednášek "Nádorová onemocnění I,II,III,IV.

St 6.6. 18:00 - CUKROVKA I

St 13.6. 18:00 - CUKROVKA II

Dostanu cukrovku jen když budu jíst sladké? Co dělat když už cukrovku mám? Lze cukrovku vyléčit? Co mi při cukrovce hrozí? Je cukrovka jen o genech? Na tato a další témata bychom Vás rádi pozvali v rámci přednášek "Cukrovka I,II.

VSTUPNÉ NA PŘEDNÁŠKY I WORKSHOP JE DOBROVOLNÉ

adresa prednasek

Všechny přednášky i workshopy probíhají vždy od 18:00 ve společenském centru Bethany na adrese:

Za Brumlovkou 1519/4. Bližší informace o místě můžete najít na mapce vpravo nebo na stránkách společenského centra http://www.spolecenskecentrum.cz/

Těšíme se na Vaši návštěvu,                                                Tým Medicína pro lidi

 

 

Close Menu